İçərişəhər və Qala Qoruğunda yaşayan xanım sakinlərlə QadınTalks layihəsi çərçivəsində görüş keçirilib
“İçərişəhər” Dövlət Tarix-Memarlıq Qoruğu İdarəsinin nəzdində fəaliyyət göstərən Maqsud İbrahimbəyov yaradıcılıq mərkəzində keçirilən görüşün məqsədi öz sahələrində fərqlənən qadınlarla gənc xanımlar arasında təcrübə mübadiləsinə şərait yaratmaq, gəncləri maraqlandıran suallara cavab tapmaqdır.
“Qadın Talks" layihəsi DVC-nin (“Vətəndaş Cəmiyyətində Debat” İctimai Birliyi) təşkilatçılığı, Ailə, Qadın və Uşaq Problemləri üzrə Dövlət Komitəsi və Azərbaycan Respublikası Gənclər və İdman Nazirliyinin tərəfdaşlığı ilə həyata keçirilir.

A meeting was held with female residents living in the Old City and the Castle Reserve within the framework of the Women's Talks project
10 March 2023
The purpose of the meeting held at the Magsud Ibrahimbeyov creative center operating under the "Icherisheher" State Historical-Architectural Reserve Department is to create conditions for the exchange of experience between women and young ladies who excel  in their fields, and to find answers to the questions of young people.
The "Women's Talks" project is organized by DCS (Public Union "Debate in Civil Society"),  with the partnership of  the the State Committee on Family, Women and Children Affairs  and the Ministry of Youth and Sports of the Republic of Azerbaijan.