"Azərbaycanda mövcud ailə münasibətləri: sosial-psixoloji məqamlar" mövzusunda görüş keçirilib
24 iyun 2022-ci il tarixində “Davam” Gənclər Hərəkatının mərkəzi ofisində Ailə, Qadın və Uşaq Problemləri üzrə Dövlət Komitəsi və "Davam" Gənclər Hərəkatının birgə təşkilatçılığı ilə "Azərbaycanda mövcud ailə münasibətləri: sosial-psixoloji məqamlar" mövzusunda gənclərlə görüş keçirilib.
Dövlət Komitəsinin Ailə problemləri şöbəsinin müdiri Gülnarə Məmmədova və Komitənin əməkdaşı Rövşən Nəcəfovun iştirakı ilə baş tutan görüş zamanı “Ailə, ailə dəyərləri və ənənələr” adlı təqdimat nümayiş olunub, mövzu ilə bağlı müzakirələr aparılıb, gənclərin çoxsaylı sualları cavablandırılıb.

Состоялась встреча на тему «Современные семейные отношения в Азербайджане: социально-психологические аспекты»
24 июня 2022 года Государственным комитетом по проблемам семьи, женщин и детей и Молодежным движением «Давам» в штаб-квартире «Давам» была организована встреча с молодежью на тему «Семейные отношения в Азербайджане: социально-психологические аспекты».
В ходе встречи с участием начальника отдела по проблемам семьи Госкомитета Гульнары Мамедовой и сотрудника Комитета Ровшана Наджафова была показана презентация на тему «Семья, семейные ценности и традиции».