Dövlət Komitəsinin sədr müavini vətəndaşları onlayn qəbul edəcək
Ailə, Qadın və Uşaq Problemləri üzrə Dövlət Komitəsinin sədr müavini Sədaqət Qəhrəmanova 25 fevral 2021-ci il tarixində vətəndaşların onlayn qəbulunu keçirəcək.
Onlayn qəbul Göygöl Uşaq və Ailələrə Dəstək Mərkəzində təşkil olunacaq və Gəncə şəhəri, Şəmkir, Yevlax rayonlarından olan vətəndaşların ərizə, təklif və müraciətlərinə baxılacaq. Qəbulun saat 10:00-dan 13:00-dək keçirilməsi nəzərdə tutulur.
Əlavə suallar yarandıqda Göygöl Uşaq və Ailələrə Dəstək Mərkəzinə (əlaqə nömrəsi: 022 205 34 03 ) və ya Komitənin Kadr və kargüzarlıq şöbəsinə (əlaqə nömrəsi: 012 498 00 92) müraciət edə bilərsiniz.

The Deputy Chair of the State Committee will receive citizens online
Deputy Chair of the State Committee for Family, Women and Children Affairs Sadagat Gahramanova will hold an online meeting of citizens on February 25, 2021.
The online meeting will be organized at the Goygol Child and Family Support Center and will consider applications, proposals and appeals of citizens from Ganja, Shamkir and Yevlakh districts. The meeting is scheduled for 10:00 to 13:00.
If you have additional questions, you can contact the Goygol Child and Family Support Center (contact number: 022 205 34 03) or the Human Resources and Clerical Department of the Committee (contact number: 012 498 00 92).