Ekspertlərə ixtisas attestatının verilməsi məqsədilə keçiriləcək müsabiqəyə sənəd qəbulu elan edilir
Azərbaycan Respublikasının Ailə, Qadın və Uşaq Problemləri üzrə Dövlət Komitəsi “Uşaqların zərərli informasiyadan qorunması haqqında” Azərbaycan Respublikasının Qanununun 13-cü maddəsinə əsasən, informasiya məhsulunun yaş təsnifatının aparılması üzrə ekspertlərə ixtisas attestatının verilməsi məqsədilə keçiriləcək müsabiqəyə sənəd qəbulu elan edir. Müsabiqədə iştirak etmək istəyən ekspert təşkilatları tələb olunan sənədləri 01.08.2023-cü il tarixinə qədər Dövlət Komitəsinə təqdim etməlidirlər.

Acceptance of documents is announced for the competition to be held for the purpose of issuing a qualification certificate to experts
24 May 2023
According to Article 13 of the Law of the Republic of Azerbaijan "On the Protection of Children from Harmful Information", the State Committee for Family, Women and Children Affairs  of the Republic of Azerbaijan announces the acceptance of documents for the competition to be held for the purpose of awarding qualification certificates to experts on the age classification of information products.
Expert organizations wishing to participate in the competition must submit the required documents to the State Committee untill 01.08.2023.