Komitədə növbəti könüllülük proqramına qeydiyyat başlayır
Gənclərin potensialından daha səmərəli istifadə etmək, cəmiyyətin bütün sahələrində onların fəal iştirakına şərait yaratmaq, peşə vərdişləri aşılamaq və təcrübi biliklərini artırmaq, gənclərin innovativ potensialını üzə çıxarmaq və ölkədə könüllülük hərəkatını inkişaf etdirmək məqsədilə Ailə, Qadın və Uşaq Problemləri üzrə Dövlət Komitəsi könüllü qəbulunu davam etdirir.
Könüllülər sırasına qoşulmaq istəyən gənclər 22 avqust tarixindən 01 sentyabr 2022-ci il tarixinədək scfwca.gov.az saytında "Elanlar" bölməsinə daxil olaraq “Könüllü anketi”-ni doldurub regionmerkez@gmail.com elektron ünvanına göndərməklə qeydiyyatdan keçə bilərlər.

Регистрация на очередную волонтерскую программу в Комитете открыта
В целях более эффективного использования потенциала молодежи, создания условий для активного участия во всех сферах жизни общества, совершенствования профессиональных навыков и практических знаний, раскрытия инновационного потенциала молодежи и развития волонтерского движения в стране Государственный Комитет по делам семьи, женщин и детей продолжает набор волонтеров.
Молодые люди, желающие вступить в ряды волонтеров, могут зарегистрироваться, зайдя в раздел "Объявления" на сайте scfwca.gov.az с 22 августа по 1 сентября 2022 года, заполнив "Волонтерскую анкету " и отправив ее по адресу regionmerkez@gmail.com