Komitə yenidən könüllü qəbuluna start verir
Gənclərin potensialından daha səmərəli istifadə etmək, cəmiyyətin bütün sahələrində gənclərin fəal iştirakına şərait yaratmaq, onlara peşə vərdişlərini aşılamaq və təcrübi biliklərini atırmaq, onların innovativ potensialını üzə çıxarmaq və ölkədə könüllülük hərəkatını inkişaf etdirmək məqsədilə Ailə, Qadın və Uşaq Problemləri üzrə Dövlət Komitəsi yenidən könüllü qəbuluna start verir.
Könüllülər sırasına qoşulmaq istəyən gənclər 20 fevral-20 mart 2022-ci il tarixlərində scfwca.gov.az saytında "Elanlar" bölməsinə daxil olaraq “Könüllü anketi”ni doldurub regionmerkez@gmail.com elektron ünvanına göndərməklə qeydiyyatdan keçə bilərlər.

The committee resumes voluntary admission
The State Committee for Family, Women and Children Affairs resumes voluntary admission, in order to use the potential of young people more effectively, to create conditions for active participation of young people in all spheres of society, to instill professional skills and practical knowledge in them, to reveal their innovative potential and to develop the volunteer movement in the country.
Young people wishing to join the ranks of volunteers can register from February 20 to March 20, 2022, by entering the "Ads" section of the website scfwca.gov.az, filling out the "Volunteer Questionnaire" and sending it to regionmerkez@gmail.com.