Növbəti könüllü ailə Məmiyevlər ailəsidir
“Ailə könüllüləri” layihəsi çərçivəsində könüllülərimizin müxtəlif ailələrə ziyarəti  davam edir. Könüllülər qonaq olduqları ailələrin həyat hekayələrini dinləyir, eyni zamanda ailə dəyərlərinin təbliği, nümunəvi ailələrin tanıdılması istiqamətində Komitənin işinə dəstək olmağa çalışırlar.
Biləsuvar rayonunda yaşayan Məmiyevlər ailəsi  rayonun  ziyalı ailələrindən olan Məhərrəmovların qonağı  olublar. Təqaüddə olan ibtidai sinif müəllimi Qaçay müəllimin yubiley yaşının və 3-cü sinifdən 5-ci sinfə eksternat yolla keçən nəvəsi Güllü Məhərrəmlinin xoş günlərinin təbrikinə qoşulmuş, çay süfrəsi ətrafında maraqlı söhbətlər etmiş  və baba –nəvə münasibətlərinin düzgün qurulmasının şahidi olmuşlar.

The next volunteer family is the Mamiyevs family
As part of the "Family Volunteers" project, our volunteers continue to visit various families. Volunteers listen to the life stories of the families they visit, as well as try to support the Committee's work in promoting family values and introducing family models.
The Mamiyevs family living in Bilasuvar region was a guest of Maharramovs, one of the intellectual families of the region. They joined the congratulations on the Gachay’s (retired primary school teacher) anniversary day and shared the happiness of Gullu Maharramli, his granddaughter, who passed from 3rd grade to 5th grade externally, and had interesting conversations around the tea table and witnessed the proper establishment of good relationship between a grandparent and granddaughter.