Vətəndaşların onlayn qəbulu keçiriləcək
Ailə, Qadın və Uşaq Problemləri üzrə Dövlət Komitəsinin sədrinin müavini Aynur Sofiyeva 22 yanvar 2021-ci il tarixində vətəndaşların onlayn qəbulunu keçirəcək.
Onlayn qəbul Goranboy Uşaq və Ailələrə Dəstək Mərkəzində təşkil olunacaq və Naftalan, Tərtər rayonlarından olan vətəndaşların ərizə, təklif və müraciətlərinə baxılacaq. Qəbulun saat 10:00-dan 13:00-dək keçirilməsi nəzərdə tutulur.
Əlavə suallar yarandıqda Goranboy Uşaq və Ailələrə Dəstək Mərkəzinə (əlaqə nömrəsi: 022 245 30 13 ) və ya Komitənin Kadr və kargüzarlıq şöbəsinə (əlaqə nömrəsi: 012 498 00 92) müraciət edə bilərsiniz.

Будет проведен онлайн-прием граждан
Заместитель председателя Государственного Комитета по Проблемам Семьи, Женщин и Детей Айнур Софиева проведет прием граждан в режиме онлайн 22 января 2021 года.
Онлайн прием будет организован в Горанбойском Центре Поддержки Детей и Семьи, где будут рассмотрены обращения граждан из Нафталанского и Тартарского районов.
Прием граждан будет проходить с 10:00 до 13:00.
В случае дополнительных вопросов, обращайтесь по следущим телефонам: Центр Поддержки Детей и Семьи Горанбойского района (: 022 245 30 13), или отдел Кадров и Делопроизводства Госкомитета (012 498 00 92).