Vətəndaşların onlayn qəbulu keçiriləcək
Ailə, Qadın və Uşaq Problemləri üzrə Dövlət Komitəsinin sədrinin müavini Aynur Sofiyeva 22 yanvar 2021-ci il tarixində vətəndaşların onlayn qəbulunu keçirəcək.
Onlayn qəbul Goranboy Uşaq və Ailələrə Dəstək Mərkəzində təşkil olunacaq və Naftalan, Tərtər rayonlarından olan vətəndaşların ərizə, təklif və müraciətlərinə baxılacaq. Qəbulun saat 10:00-dan 13:00-dək keçirilməsi nəzərdə tutulur.
Əlavə suallar yarandıqda Goranboy Uşaq və Ailələrə Dəstək Mərkəzinə (əlaqə nömrəsi: 022 245 30 13 ) və ya Komitənin Kadr və kargüzarlıq şöbəsinə (əlaqə nömrəsi: 012 498 00 92) müraciət edə bilərsiniz.

An online reception of citizens will be held
The Deputy Chairperson of the State Committee for Family, Women, and Children Affairs Mrs.Aynur Sofiyeva will receive citizens online on January 22, 2021.
Online reception will be organized at the Goranboy Child and Family Support Center and will consider the appeals of citizens from Naftalan and Tartar districts.
Reception of citizens will be held from 10:00 to 13:00.
If you have any further questions, please call the Goranboy Child and Family Support Center (: 022 245 30 13), or the Human Resources and Clerical Department of the State Committee (012 498 00 92).