Ailə, Qadın və Uşaq Problemləri üzrə Dövlət Komitəsi İctimai Şuranın yeni tərkibinin formalaşdırılması üçün seçki elan edir
Azərbaycanın birinci xanımı Mehriban Əliyeva yenidən Azərbaycan Gimnastika Federasiyasının prezidenti seçilib
Prezident İlham Əliyev Sumqayıt Kimya Sənaye Parkında iki zavodun təməlini qoyub, vərəqə şüşə istehsalı müəssisəsinin açılışını edib
Prezident İlham Əliyev Füzuli rayonunda Füzuli-Şuşa yolunun və hava limanının təməlini qoyub, Şuşa şəhərində səfərdə olub
Ailə, Qadın və Uşaq Problemləri üzrə Dövlət Komitəsinə 2020-ci ildə daxil olmuş vətəndaşların müraciətləri ilə bağlı görülən işlər və tədbirlər barədə məlumat
Ailə, Qadın və Uşaq Problemləri üzrə Dövlət Komitənin nəşri olan “Ailə Qadın Uşaq” jurnalının növbəti 25-ci nömrəsi çapdan çıxdı
Azərbaycan Respublikasında 2021-ci ilin “Nizami Gəncəvi İli” elan edilməsi haqqında Azərbaycan Respublikası Prezidentinin Sərəncamı

A meeting with a veteran of the Second Karabakh War was held at the State Committee for Family, Women and Children Affairs
The State Committee for Family, Women and Children Affairs announces elections due to the formation of a new Public Council
S.L. (conventional name), the 12-year-old girl, who was placed in the shelter, was handed over to her family
President Ilham Aliyev visits Shusha city and lays foundation of Fizuli-Shusha road and the airport in Fizuli district
Information on the work carried out and measures taken in response to appeals by citizens to the State Committee on Family, Women and Children's Affairs in 2020
The next 25th issue of "Family Women and Children" magazine has been published by the State Committee for Family, Women and Children Affairs