Ailə, Qadın və Uşaq Problemləri üzrə Dövlət Komitəsi İctimai Şuranın yeni tərkibinin formalaşdırılması üçün seçki elan edir
Azərbaycanın birinci xanımı Mehriban Əliyeva yenidən Azərbaycan Gimnastika Federasiyasının prezidenti seçilib
Prezident İlham Əliyev Sumqayıt Kimya Sənaye Parkında iki zavodun təməlini qoyub, vərəqə şüşə istehsalı müəssisəsinin açılışını edib
Prezident İlham Əliyev Füzuli rayonunda Füzuli-Şuşa yolunun və hava limanının təməlini qoyub, Şuşa şəhərində səfərdə olub
Ailə, Qadın və Uşaq Problemləri üzrə Dövlət Komitəsinə 2020-ci ildə daxil olmuş vətəndaşların müraciətləri ilə bağlı görülən işlər və tədbirlər barədə məlumat
Ailə, Qadın və Uşaq Problemləri üzrə Dövlət Komitənin nəşri olan “Ailə Qadın Uşaq” jurnalının növbəti 25-ci nömrəsi çapdan çıxdı
Azərbaycan Respublikasında 2021-ci ilin “Nizami Gəncəvi İli” elan edilməsi haqqında Azərbaycan Respublikası Prezidentinin Sərəncamı

Государственный Комитет по Проблемам Семьи, Женщин и Детей объявляет выборы в связи с формированием нового Общественного совета
Первая леди Азербайджана Мехрибан Алиева переизбрана на пост президента Федерации гимнастики Азербайджана
Президент Ильхам Алиев посетил город Шушу и заложил фундамент дороги Физули-Шуша ,а также аэропорта в Физулинском районе
Информация о проделанной работе и принятых мерах в связи с обращениями граждан, поступившими в Госкомитет по Делам Семьи, Женщин и Детей в 2020 году
Вышел в свет очередной 25-й номер журнала "Семья, женщины и дети", издаваемого Государственным комитетом по делам семьи, женщин и детей